THE BEATLES REVIVAL: Vánoční koncert

THE BEATLES REVIVAL: Vánoční koncert

Datum: 23. prosince 2018
Místo: Dům kultury, nám. Sítná 3127, Kladno

Vstupenky

Neděle
23
Pros. 2018
19:00
THE BEATLES REVIVAL: Vánoční koncert

Informace o akci

The Beatles Revival Band z Kladna jsou jednou z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin. Vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 1700 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech a kulturních centrech, na firemních párty a plesech, večírcích, festivalech a Silvestrech a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu!
Klíčem k tomuto obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Vše korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho. Dále skupina používá jedině originální vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatury VOX, na něž hráli Beatles a díky nimž je dosaženo absolutně autentického zvuku, který znáte z desek či záznamů koncertů Beatles. Dokonce i takové zdánlivě nepodstatné detaily jako originální chromované stojany VOX pod zesilovače nebo originální boty Beatles Chelsea Cavern Boots jsou pro skupinu důležité. Žádná odchylka od originálu není dovolena a každičký detail má své důležité místo a pomáhá utvářet perfektní celek, který přesvědčí i toho nejzarytějšího detailistu a milovníka originálu.
Na pozvání do anglického Liverpoolu vystoupili třikrát v legendárním Cavern Clubu. Po vystoupení přišel dokonce skupině poděkovat dlouholetý tajemník Beatles Alistair Taylor. Prohlásil, že vystoupení bylo naprosto dokonalé a chvílemi prý nevěřil, že na pódiu nehrají praví Beatles.

Galerie

picture THE BEATLES REVIVAL: Vánoční koncert

Na mapě

Top