Shantel & Bucovina Club Orkestar

Shantel & Bucovina Club Orkestar

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Horečka balkánské noci jménem Shantel míří do Brna!
Strhující, divoké a bujaré! I takto krátce se dá charakterizovat Shantel, který je držitelem prestižní ceny BBC Awards for World music. Tento reprezentant nejmodernější odnože fenoménu balkánských dechovek vydal se svojí Bucovina Club Orkestar nové album Viva Diaspora, a my v Brně se můžeme ještě v letošním roce těšit na jejich příjezd do Sono Centra, konkrétně tedy 12. prosince.
Shantel proslul především jako jeden z prvních DJs, který zremixoval písně rumunských, srbských či makedonských kapel - například Taraf de Haidouks, Mahala Rai Banda, nebo Boban Marković. Na kontě má také společné písně s Goranem Bregovićem, který se již několikrát v Brně představil. Jeho hudba zazněla i ve filmech Borat či Na druhé straně režiséra Fatiha Akina.
Tento divoký mix elektroniky a balkánské hudby Shantel uvede jako jednu velkou koncertní party, se kterou historicky strhl publika na nejvýznamnějších světových festivalech. V České republice se již představil jako jeden z hlavních hostů na festivalu Colours of Ostrava, kde, jak bylo uvedeno, vysloveně stříkal pot.
Na této spíše balkánské party nebudou chybět hity z alb Disco Partizani, Bukovina i Planet Paprika,
takže se máme rozhodně na co těšit!

V NABÍDCE VELMI LIMITOVANÝ POČET VIP VSTUPENEK, které zajišťují

raut / alko a nealko nápoje / samostatný prostor na VIP Galerii III s možností vstupu do ostatních prostor pro návštěvníky koncertu

Neváhejte a využijte startovací ceny, které platí jen do 31. srpna 2016!
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal
a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

bezbariérový přístup ANO, sekce Hall / sleva 50% na vstupenky Hall pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod držitele průkazu ZTP/P (vždy jen jedna osoba) -k dispozici na prodejních místech Ticketportal i on-line na ticketportal.cz.

Na mapě

Top