SUPERFINÁLE FLORBALU 2018

SUPERFINÁLE FLORBALU 2018

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Superfinále florbalu 2018 

09:30 – Otevření bran OSTRAVAR ARÉNY
09:45 – Finále KB Florbal Challenge – dívky
10:50 – Finále KB Florbal Challenge – chlapci
11:55 – Finále Regionálních výběrů dorostenců
14:00 – Superfinále Extraligy žen
17:00 – Superfinále Tipsport Superligy

Český florbal v letošním roce zažije už své sedmé Superfinále, které se historicky poprvé uskuteční v ostravské OSTRAVAR ARÉNĚ. Ta se dočká soubojů nejlepších českých týmů mužů a žen v sobotu 21. dubna 2018.

Poslední pražské Superfinále v O2 areně přineslo v dubnu 2017 velmi dramatické bitvy, které sledovalo v hledišti více než 11 tisíc diváků. OSTRAVAR ARÉNA sice disponuje maximální kapacitou na hranici 10 tisíc diváků, i tak se dá očekávat vynikající atmosféra, stejně jako u všech předchozích šesti ročníků Superfinále. Elitní florbal v Ostravě vždy měl vynikající podporu, ať již při MS mužů 2008 či MS žen 2013, i nyní se tak pro zhlédnutí nejlepšího českého klubového florbalu dá očekávat velký zájem mezi fanoušky.

Fanoušci mohou vybírat ze dvou cenových kategorií - 350 Kč a 200 Kč. Stejně jako v předchozích letech bude možné vstupenky objednat pomocí služby Hometicket a vytisknout si je v pohodlí domova či je možné využít prodejní místa v síti Ticketportal.

www.ceskyflorbal.cz/superfinale nebo facebookové stránky Českého florbalu, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Objednávky ZTP/P Disabled na mailu rezervace@ticketportal.cz

Na mapě

Top