SK Slavia Praha - FC Fastav Zlín

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FC Fastav Zlín

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Utkání se Zlínem se hraje v neděli 11. listopadu od 17 hodin. Kromě samotného zápasu bude v Edenu od dopoledne probíhat program k mezinárodnímu dni válečných veteránů. Vstupenky se prodávají v cenové kategorii od 210 korun. Využijte předprodeje a zakupte si vstupenky přes online prodej, kdy si můžete lístek z pohodlí domova vytisknout jako hometicket.

Gól Klub - místo v této zóně vám automaticky zaručí také přístup do Klubového patra. Catering v této kategorii obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Oceníte vlastní VIP vstup, tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny. Rádi bychom Vás v prostorách Gól Klubu požádali o dodržení dress code ve stylu Smart casual.

Legenda Klub - catering v této kategorii obsahuje bufetové menu a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 5-7 centrální části hlavní tribuny.

Internacionál Klub – ke vstupence získáte občerstvení a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. Vstup do Internacionál klubu je možný přes vstup č. 1. Tato sedadla se nachází v řadách 2-4 centrální části hlavní tribuny.

VIP Box - fotbal u nás si nejlépe užijete z pohodlí VIP Boxu. Skvělý výhled a prvotřídní catering jsou samozřejmostí. Pozvěte své obchodní partnery či známé a užijte si fotbal naplno. Pro objednání VIP Boxů se prosím obraťte na hospitality@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636.

Při nákupu online lze čerpat Lyoness Cashback, kdy v posledním kroku zadáte číslo svojí Cashback karty. Načtení cashbacku zpětně není bohužel možné. Cashback nelze čerpat ani při nákupu na prodejních místech.

Na mapě

Top