Richard Bona/ Dan Bárta, RBT a FB

Richard Bona/ Dan Bárta, RBT a FB

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Richard Bona Mandekan Cubano
Dan Bárta, Robert Balzar Trio a Filharmonie Brno

4. 4. 2017, 19:30, Janáčkovo divadlo, Brno

Během jediného večera se na prknech Janáčkova divadla potká několik hudebních světů, a to díky dvojkoncertu festivalu JazzFestBrno.

První koncert obstará Richard Bona, muž přezdívaný „africký Sting“. Původem kamerunský hudebník žijící převážně v New Yorku a Paříži rád čerpá inspiraci v nejrůznějších koutech světa. Tentokrát se devětačtyřicetiletý multiinstrumentalista, především však baskytarista, vypravil do Latinské Ameriky a z tamních hudebníků sestavil kapelu Mandekan Cubano. Kapelu žánrem a názvem kubánskou, ovšem tvořenou krom rodilých Kubánců, pianisty Osmanyho Paredese a trumpetisty Dennise Hernandeze, také hráči z Venezuely a Mexika. Druhá hudební lahůdka večera bude složena z čistě domácích ingrediencí. Vystoupení zpěváka Dana Bárty s jazzovým triem Roberta Balzara a Filharmonií Brno slavilo úspěch již při své letní premiéře na Špilberku. Repertoár projektu překlenujícího různé žánry tvoří známé skladby od Led Zeppelin, Björk nebo Jamiroquaie v orchestrálních aranžích.

Slevy:
• 15 % pro držitele studentského průkazu ISIC, dětí do 15 let, seniory nad 65 let a držitele průkazu
ZTP/P
• 20 % pro studenty vysokých škol s hudebním zaměřením (JAMU, FF MU Hudební věda, AMU, PdF MU Hudební obory), studenty středních uměleckých škol (konzervatoře, Gymnázium Pavla Křížkovského)
• zdarma děti do 6 let bez nároku na vlastní sedadlo
• Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma na přístavek • pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn rezervace vstupenek ZTP/P: vstupenky@jazzfestbrno.cz

Na mapě

Top