Prachy !!!

DIVADLO PALACE
Prachy !!!

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

RAY COONEY: PRACHY ! ! !

Překlad: Pavel Dominik / Režie: Jana Kališová / Scéna: Martin Černý / Kostýmy: Jana Zbořilová

Hrají: Jean Perkinsová Vanda Hybnerová / Henry Perkins Ondřej Vetchý /  
Bill Richard Trsťan / Slater Michal Novotný / Davenport Jiří Štrébl / Betty Johnsonová Nela Boudová nebo Sabina Laurinová / Vic Johnson Pavel Kikinčuk / Chodec Zdeněk Košata

Jean připravuje večeři na oslavu narozenin svého manžela, mírného účetního Henryho. Každou chvíli mají přijít hosté, ale oslavenec má zpoždění. Když konečně přijde, Jean ho nepoznává - Henry chce okamžitě emigrovat do Barcelony! Má k tomu ovšem pádný důvod: v metru omylem sebral cizí kufřík nacpaný bankovkami v hodnotě tři čtvrtě milionu liber. Ponechat si evidentně špinavé peníze je však těžší než k nim přijít. Jakmile se na scéně objeví dva policisté, přátelé Vic a Betty a drzý taxikář Bill, rozpoutá se zběsilá hra na kočku a myš plná nečekaných zvratů, v níž se oba manželské páry snaží pomocí falešných identit za každou cenu peníze udržet.
Brilantní fraška se s obrovským úspěchem hrála po celém světě a o jejím autorovi napsal recenzent londýnského Daily Telegraphu: "Ray Cooney je často lepší než Feydeau... je to národní poklad."


Délka představení: 120 minut s přestávkou
Premiéra: 16.1.2011

Galerie

picture Prachy !!!

Na mapě

Doporučené

Top