PRIVILLEGIUM - THE BEST CZECH CLUB DJs

PRIVILLEGIUM - THE BEST CZECH CLUB DJs

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nejlepší kluboví DJs přicházejí do Brna!
Zrekonstruovanou halu Laser Show Hall rozezní mohutná zvuková aparatura, která dá vyniknut energii syntetizátorů a agresivních beatů. Těšit se můžete také na zcela výjimečnou show plnou basového dunění, laserů, efektů, dekorací, tanečnic a nejmodernějších LED projekcí!
A to všechno podtrženo skvělou atmosférou, kterou dokáží vytvořit jen ti nejlepší ve svém oboru.
DJ UWA
Nejen pro zpestření, ale i vytvoření větší show pro návštěvníky, začal navíc na vystoupeních předvádět své jedinečné umění mixovat všemi částmi těla včetně nosu a jazyka. Je dokonce schopen postavit gramofon "vzhůru nohama", a v této poloze opět bez chybičky synchronizovat dvě desky a odehrát část setu.
DJ BRIAN
DJ, producent, remixér a zakladatel projektu Soulgangsters. Hrál ve více než 25 zemích světa včetně Číny, Brazílie, Francie, Španělska, Řecka, Ukrajiny a Malty.
DJ MIO
Jeho kariéra začala nabírat na obrátkách poté, co s přáteli začal pořádat akce pod značkou Hey Listen. Tento oblíbený klubový projekt si získal značnou základnu fanoušků a má velký potenciál do budoucna.
DJ LAFAYETTE
resident prestižního pražského klubu MECCA. Mezi Lafayettovi další zlomové poslední úspěchy patří jeho nová residentní párty s názvem OPERA HOUSE.
A DALŠÍ A DALŠÍ OSOBNOSTI ČESKÉ KLUBOVÉ SCÉNY…

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:

bezbariérový přístup ANO / Sleva 50% NA VSTUPENKY STANDARD pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz

Na mapě

Top