PORTLESS feat. HENRY D

PORTLESS feat. HENRY D

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kapela Portless vznikla v roce 2012 po rozpadu kapely Support Lesbiens. Portless tvoří Kryštof Michal a další tři členové původní kapely Support Lesbiens Jan Daliba, René Rypar a Zbyněk Raušer.
Během krátké chvíle si získala zpět svou posluchačskou základnu a v letech 2013 až 2016 odehrála většinu významných letních festivalů a řadu dalších koncertů. Úzce spolupracuje s organizací UNICEF, které bylo věnováno i podzimní turné v roce 2014. V úspěšné cestě pokračuje kapela i v oblasti originální hudby pro film a televizi. Sem patří i hudba a ústřední píseň k filmu Hodinový manžel nebo k seriálu ČT Pět mrtvých psů, který měl před nedávnem premiéru.
„V současné době vystupujeme spolu s rapperem HenryD – tvoříme, vymýšlíme, prostě skvělá atmosféra, která nám všem chyběla před rozpadem Support Lesbiens. Náš společný počin je Check My Sound. „Je to něco nového, možná nový směr kapely. A máme z této písničky obrovskou radost. Doufám, že stejnou bude dávat i v klipu, který jsme ve spolupráci s Prahou natočili“, řekl Kryštof Michal.
FIVE DEAD DOGS – titulní píseň k nové detektivní sérii „Pět mrtvých psů“ v režii Jana Hřebejka. Hudbu k filmu složil René Rypar, tak jako ostatně většinu našich písniček. A podle ohlasů diváků opět Reného skvělá práce. A vlastně práce celé kapely. Na koncertě zazní spousta starých písní, ale i některé nové, připravované pro nové CD které vyjde pravděpodobně v únoru 2017.

Jako “spolu kapela” se objeví skupina WAIT, která na koncertě pokřtí svou novou desku!

Galerie

picture PORTLESS feat. HENRY D

Na mapě

Top