PHIL RUDD (ex-AC/DC) & His Band

LUCERNA MUSIC BAR
PHIL RUDD (ex-AC/DC) & His Band

Datum : ZMĚNA (03.10.2017 NENÍ) PŘESUNUTO NA KVĚTEN 2018
Místo: Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

PŘIPRAVUJEME

Připravujeme do prodeje.
PHIL RUDD (ex-AC/DC) & His Band
* ZMĚNA (03.10.2017 NENÍ) PŘESUNUTO NA KVĚTEN 2018

Informace o akci

Vzhledem k závažným a neočekávaným zdravotním komplikacím důležitého člena bandu, kytaristy Geoffrey Martina, je celé evropské turné přesunuto na KVĚTEN 2018. Náhradní termín pražského koncertu bude oznámen co nejdříve. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti není třeba je vyměňpvat. Děkujeme za pochopení.

LIVE EXPERIENCE! HITY AC/DC ŽIVĚ V ČESKU!
Legendární Phil Rudd z AC/DC zahraje se svou partou naživo proslulé hity v kombinaci se svou vlastní tvorbou, a to slibuje zcela unikátní zážitek!

Phil Rudd byl v letech 1975 až 2014 základním stavebním kamenem australské formace a je považován za rock’n'rollovou modlu a zhmotnění klasického příběhu o mladém muzikantovi, který to dotáhl až na úplný vrchol světové hudební scény. Nedávno vydal své první sólové album Head Job s Allanem Badgerem a Geoffrey Martinem. “Abych pravdu řekl, nejde ani vyslovit, jak jsem na tu desku pyšnej. Je to prostě pecka! Kluci zaváleli fantasticky a bicí nemají chybu,” podělil se o radost charismatický hudebník.
SPECIÁLNÍ HOSTÉ
DOCTOR VICTOR

Žádné efekty a žádné kytarové krabičky! Historicky první česká kapela vybrána samotnými AC/DC k předskakování na pražském koncertu v rámci světového turné. V roce 2014 pro změnu předskakovali ve velkém comebackovém turné skupiny Lucie a v roce 2016 byli oficiální předkapelou skupiny Chinaski.
BLUE ROCKET
Skupina, která vznikla před dvaceti lety. Kapela si nejvíce cení hraní s legendárními Nazareth, Live Fire & Ken Hensley (ex-Uriah Heep), Rednex, pravidelných koncertů s kapelami Čechomor či Míchačky Betonu a přátelství s mnoha českými partami, z nichž by ráda vyzdvihla The Cell, Blackies, Full House, Last Rebel, Točílas nebo Izzy.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

-TH-

Na mapě

Doporučené

Top