PHIL RUDD (ex-AC/DC) & His Band

LUCERNA MUSIC BAR
PHIL RUDD (ex-AC/DC) & His Band

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LIVE EXPERIENCE! HITY AC/DC ŽIVĚ V ČESKU!
Legendární Phil Rudd z AC/DC zahraje se svou partou naživo proslulé hity v kombinaci se svou vlastní tvorbou, a to slibuje zcela unikátní zážitek!

Phil Rudd byl v letech 1975 až 2014 základním stavebním kamenem australské formace a je považován za rock’n'rollovou modlu a zhmotnění příběhu o mladém muzikantovi, který to dotáhl až na úplný vrchol světové hudební scény. Nedávno vydal své první sólové album Head Job s Allanem Badgerem a Geoffrey Martinem. “Abych pravdu řekl, nejde ani vyslovit, jak jsem na tu desku pyšnej. Je to prostě pecka!” podělil se o radost charismatický hudebník.
HOSTÉ:
BLUE ROCKET
(všechny koncerty)
Kapela, která vznikla před dvaceti lety, si nejvíce cení hraní s legendárními Nazareth, Live Fire & Ken Hensley (ex-Uriah Heep), Rednex a pravidelných koncertů s kapelami Čechomor či Míchačky Betonu.
KREYSON MEMORIAL (Plzeň, České Budějovice)
Zakládající členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc připravili v rámci Kreyson Memorial Tour 2017 obnovený koncertní program. Staronovou sestavu nazvanou Kreyson Memorial doplnili zpěvák Petr "Doldy" Dolének, basista Petr Formánek a klávesista Marek Svoboda.
DOCTOR VICTOR
(Praha)
Žádné efekty a žádné kytarové krabičky! Historicky první česká kapela, kterou zvolili samotní AC/DC jako support na jejich pražském koncertu. V roce 2014 pro změnu hráli na turné skupiny Lucie a v roce 2016 byli oficiální předkapelou skupiny Chinaski.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line - HOMEtickets!!
Další info:
bezbariérový přístup NE
SLEVA 50% NA VSTUPENKY KE STÁNÍ
pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P (doprovod ZTP/P za plnou cenu) a pro seniory ve věku 70 let a výše - na prodejních místech Ticketportal i on-line, zvolte v nákupním košíku.

Na mapě

Doporučené

Top