NECHTE ZPÍVAT MIŠÍKY!

NECHTE ZPÍVAT MIŠÍKY!

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nový koncertní projekt Family Jam přivede poprvé na jedno podium celou rodinu Mišíků!
Vladimír Mišík & Etc… / Eva Mišíková / Bára Mišíková / Adam Mišík / Maťo Mišík
Gingerhead / E+Mausy
Legenda českého rocku Vladimír Mišík, jeho manželka Eva a oba synové Maťo a Adam se sejdou na jednom jevišti v rámci nového koncertního cyklu Family Jam, který bude přivádět na podium slavné muzikantské rodiny. Toto první muzikanstké rodinné setkání se odehraje v pražském Lucerna Music Baru v pondělí 16. října 2017 od 19 hodin. Představena bude během večera i dcera Vladimíra Mišíka Bára.
Vedle Mišíkových stálých parťáků ze skupiny Etc… zazpívá také s touto kapelou nejmladší syn Adam, na pódiu nebude chybět Gingerhead, kapela v níž hraje Maťo Mišík a E+Mausy, band s nímž zpívá Eva Mišíková. Ta je nejen skvělou matkou rozvětvené rodiny, ale také respektovanou básnířkou, též překladatelkou, učitelkou, zpěvačkou a v neposlední řadě spoluiniciátorkou tohoto koncertu s názvem Nechte zpívat Mišíky.
Název akce hravě odkazuje k proslulému ručně psanému nápisu na zdi, který se objevil opakovaně v Praze v roce 1983, tedy v době, kdy Vladimír Mišík měl komunistickým režimem zakázáno veřejně vystupovat…

VSTUPNÉ: STÁNÍ 490 Kč, v den konání a na místě 590 Kč / SEZENÍ 640 Kč, v den konání a na místě 700 Kč
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
bezbariérový přístup NE (schodiště) / Sleva "50% VOZÍČKÁŘ,ZTP/P" - platí pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P NA VSTUPENKY KE STÁNÍ (doprovod ZTP/P za plnou cenu) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, zvolte ji v nákupním košíku.

-TH-

Na mapě

Top