Detail info
Close

Michal Pavlíček & Čombeband na Barče

Michal Pavlíček & Čombeband na Barče

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Desítky let znají příznivci nejkvalitnější rockové hudby Michala Pavlíčka coby vrcholného kytarového virtuóza a řadí jej vedle ikonických kolegů Radima Hladíky, Luboše Andršta nebo Miloše Andršta anebo Miloše Dodo Doležala.
Rovnocennou složkou jeho hudební osobnosti je ovšem i jeho autorský potenciál. A fakt, že se od komponování rockových skladeb a písní postupně dostal až k práci s velkými celky a symfonickými orchestry. Vrcholná a originální Pavlíčkova podvojnost je v domácím, ale i v mezinárodním měřítku zcela unikátní.

Momentálně stojí Michal Pavlíček v čele formace, již říká Čombeband (pod přezdívkou podle někdejšího konžského separatisty Čombeho jej znají především muzikanti). Bubeníkem je ultra-technik Miloš Meier (Drumming Syndrome, Dymytry), baskytaristou elastický Martin Ivan (Mother´s Funkers, Precedens), na jejichž mladistvou energii kapelník vsadil už před několika lety. Trojici podle časových možností rozšiřuje klávesista Michal Nejtek (Koller Band, Agon Orchestra), absolvent kompozice na Hudební akademii a frekventovaný autor soudobé vážné hudby.
Pestrý repertoár Čombebandu pochází přirozeně z Pavlíčkovy dílny. Jak sám říká, jde o skladby "rychlé a dynamické, tajemné a přemýšlivé, odlehčené a provokativní".
Neváhejte s nákupem vstupenek, Barča není nafukovací!

Vstupné 350 Kč / Od 24.01.2018 a na místě 390 Kč
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO - s drobnou dopomocí / zvláštní místa pro vozíčkáře ANO

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top