Manowar

Manowar

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

METALOVÍ BOJOVNÍCI MANOWAR ZAHRAJÍ V LEDNU V OSTRAVĚ

Heavy metalová legenda Manowar ohlásila nové lednové datum na světovém turné Kings Of Metal MMXIV, které se nese v duchu 25. výročí vydání jednoho z nejdůležitějších alb heavy metalové historie Kings Of Metal. Kapela Manowar se rozhodla rozšířit první část svého turné v roce 2015 o vystoupení v Ostravě, které bude jediným v České republice, na Slovensku a Polsku. Manowar dokáží svou oddanost pravému heavy metalu a českým fanouškům v pondělí 12. ledna 2015 v ostravské ČEZ ARÉNĚ.

“Jsme nadšeni, že se nám podařilo najít termín a mohli jsme tak přidat koncert také v České republice, kde máme spoustu věrných fanoušků” Prohlásil baskytarista a leader kapely Joey DeMaio. “V tuto chvíli jsme v nahrávacím studiu a jsme připraveni vyrazit znovu na turné a podělit se s fanoušky o pravou metalovou energii.”

Na turné s názvem Kings Of Metal MMXIV World Tour chtějí dát Manowar možnost svým fanouškům oslavit 25. výročí vydání svého průlomového a nejprodávanějšího alba Kings Of Metal.

Kapela Manowar neodmyslitelně patří k základním stavebním kamenům a průkopníkům heavy metalu. Svou hudební kariéru postavili na oddanosti žánru a nezaměnitelné skladbě svých písní. Kapela získala nespočet ocenění, absolvovala jako headliner více než 35 světových turné a zahrála si na těch nejvýznamějších světových metalových festivalech. Manowar se mohou pyšnit neobyčejnou oddaností svých fanoušků, kterým jako poděkování natočili v roce 2009 baladu Father z alba Thunder In The Sky v 18 jazycích.

Galerie

picture Manowar
picture Manowar
picture Manowar

Na mapě

Top