MIREILLE MATHIEU 2017

MIREILLE MATHIEU 2017

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ŠANSONOVÁ LEGENDA MIREILLE MATHIEU
PŘIDÁVÁ V PRAZE DRUHÝ KONCERT 24. ŘÍJNA 2017!

Francouzský šanson táhne. Po roční odmlce se do Prahy vrací francouzská zpěvačka z Avignonu, Mireille Mathieu.
"Zájem o vystoupení legendární Mirellei Mathieu byl obrovský a to nejen z řad českého publika, ale i od fanoušků z okolních zemí." konstatuje Lucie Nouzová z pořádající agentury JVS GROUP.
Zpěvačka Mireille Mathieu vystoupí v Kongresovém centru společně se svým orchestrem a zahraje největší hity své kariéry, které ji drží na vrcholu již několik dekád. Již minulý rok charismatická šansoniérka ohromila zcela vyprodané Kongresové centrum skvělým pěveckým výkonem a nádhernou atmosférou celého koncertu. Vysokou kvalitu předvedl také doprovodný orchestr.
"Francouzský šanson je u nás velmi oblíbený. Důkazem toho je, že se k nám madam Mathieu vrací a také to, že přidává druhý koncert, což se před rokem podařilo i další legendě šansonu, Charlesi Aznavourovi.," doplňuje Lucie Nouzová.
Diváci se mohou těšit na osobitý projev drobné zpěvačky, jež nás svými největšími hity jako je Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été a další, alespoň na chvíli přenese do své rodné Francie.

VIP vstupenky zaručují nejlepší místa v sále a pozvání na pohoštění v salonku Panorama.
VIP prostor v salonku Panorama se otevře v 18:00 a uzavře ve 22:00. Připraveno bude pohoštění a příjemné zázemí.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Sekce "ZTP/P-DISABLED" je určena pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a vždy jednu osobu jako doprovod. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

Na mapě

Top