MIRAI & PERUTĚ

MIRAI & PERUTĚ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kapela Mirai se do podvědomí zapsala singlem Dítě robotí, následovalo emotivní Diva- dlo a průlomový hit Cesta z města (přes 2 miliony zhlédnutí). Začátkem roku 2017 před- stavili svoji doposud enegičtější skladbu, která má ambici stát se dalším chytlavým hitem muzikantů ze Severní Moravy. Pozitivní píseň Když nemůžeš, tak přidej doplňuje originální videoklip.Mirai v praxi předvedli,že slovo nejde vážne ̌neexistuje. Den plný výzev, jenž s pomocí kamery autenticky zaznamenali, vás přesvědčí, že tato parta je schopna téměř čehokoliv.
Na podzim 2017 vyšlo jejich debutové album Konnichiwa. K desce vyrazila kapela na jarní turné. Mirai sílu živé prezentace dokázali již na množství hudebních akcí. Za pozornost rozhodně stojí i jejich bubenická show, která na žádném z jejich koncertů nechybí. Jako hosty si je na své halové turné přizvala také kapela Kryštof.

Kapela Perutě působí na tuzemské domácí scéně od roku 2013. V jejím čele stojí frontman Milan Peroutka (syn slavného bubeníka kapely Olympic), který je veřejnosti známý také jako moderátor (tv Óčko, tv Barrandov) a herec (Horákovi, Gympl s ručený omezeným, Ordinace v růžové zahradě aj.) Mladou a energickou pětici dále doplňuje Šimon Martínek (kytara), Daniel Rojek (klávesy), Michal Beneš (basová kytara) a Michal Jiráň (bicí).
Kapela si zakládá na písních se silnými zapamato-vatelnými refrény, které zpívá výhradně česky a už s prvním singlem Postavim kolem nás zeď zabodovala v několika hudebních hitparádách. Pro její vystoupení je typická komunikace s publikem, kupa nakažlivé pozitivní energie a kvalitní hudební zážitek. Hlavním mottem kapely je podle jejího druhého singlu Tudututu pulibku rozdávat především radost.

Galerie

picture MIRAI & PERUTĚ
picture MIRAI & PERUTĚ

Na mapě

Top