Lovefullness 2018, Seminář metody sebepřijetí

Lovefullness 2018, Seminář metody sebepřijetí

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Chcete zažít svět plný lásky? Svět, kde vše má smysl? Chcete vidět své v zpomínky jako dary, které vás zcela naplní všeobjímající láskou? Je Vaší touhou vyzařovat štěstí nebo sdílet svou lásku?
Všichni máme potenciál toho dosáhnout, být inspirací pro druhé. Záleží jen na Vás! Nepochybně tyto schopnosti dokážete rozvinout. Všechno je možné, je to jen ve Vašich rukou! Tento seminář Vám může ukázat svět bez hranic!
Lovefullness je metoda sebepřijetí a odpuštění inspirovaná metodou Ho'oponono. Využívá práci s podvědomím a emocemi. Jakmile úspěšně zakončíte kurz, obdržíte na základě písemné zkoušky certifikát praktika Lovefullness. S tímto certifikátem obdržíte i možnost členství Britské asociace terapeutů a hypnoterapeutů.
Více na www.laskyplnost.cz či www.lovefullness.co.uk

Přednáší Jakub Tenčl, Ph.D. MHS Accred
zakladatel Britské asociace terapeutů a hypnoterapeutů. Publikoval několik knih ve dvou jazycích a má soukromou hypnoterapeutickou praxi v Londýně. Studoval na akreditované univerzitě v Los Angeles, obor hypnoterapie. Poté pokračoval ve studiu kognitivní behaviorální terapie na britské univerzitě Stonebridge, doktorát (Ph.D.) získal na univerzitě Charta.
Zároveň je certifikovaným specialistou v léčbě traumat s využitím hypnózy a v hypnóze při poruchách imunitního systému, odvykání kouření, léčbě bolesti a léčbě vnitřního dítěte. Kromě metody sebepřijetí vytvořil také metodu nazvanou kognitivní behaviorální hypnoterapie založená na mindfulness.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

sleva 10% pro studenty a pro seniory ve věku 60 let a více - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku. / bezbariérový přístup NE

Galerie

Na mapě

Top