KRIS KRISTOFFERSON / USA

KRIS KRISTOFFERSON / USA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kris Kristofferson si vybral na Sychrov předskokana Roberta Křesťana s Druhou trávou

Legenda světové country music, Kris Kristofferson, který vystoupí poprvé ve venkovním prostředí v České republice v parku Státního zámku Sychrov si vybrala svého předskokana. V sobotu 1. července 2017 se můžeme těšit na českou legendu Roberta Křesťana s Druhou trávou.
"Kris Kristofferson je spolu s Johnny Cashem a Bobem Dylanem hudební ikonou, která nejvíce ovlivnila moje hudební cítění už v mládí. Na tom, s čím tito pánové přišli, stavěli svůj styl celé generace dalších hudebníků. Je pro nás čest s Krisem Kristoffersonem sdílet pódium,” říká Robert Křesťan.
"Jsme rádi, že se nám podařilo právě toto spojení, dodává pořadatel koncertu Pavel Mikez a věříme, že tato jedinečná kulturní událost přinese spoustu hudebních zážitků. Již nyní je o koncert velký zájem, přidáváme místa k sezení a v parku vyrostou také menší tribuny. Vstupenky je stále možné zakoupit v předprodeji. Doporučujeme ho využít, na místě již pravděpodobně vstupenky nebudou k dispozici," dodává za pořadatele Pavel Mikez.

Časový harmonogram:
18:00 hod. otevření areálu
19:00 hod. Robert Křesťan & Druhá tráva
20:00 hod. Kris Kristofferson
21:30 hod. předpokládaný konecTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KRIS KRISTOFFERSON / USA
picture KRIS KRISTOFFERSON / USA
picture KRIS KRISTOFFERSON / USA
Top