IAN ANDERSON presents JETHRO TULL - TOUR 2018

IAN ANDERSON presents JETHRO TULL - TOUR 2018

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V letošním roce oslaví kapela Jethro Tull 50 let své existence. K oslavě zlatého výročí uspořádá Ian Anderson celosvětové turné 50 let of Jethro Tull.

Jednou ze zastávek světového turné je i Česká republika a magické prostředí Státního zámku Sychrov, kde se koncert uskuteční 16.6.2018 od 19,00 hod. Jethro Tull se tak zařadí mezi další významné umělce, kteří na zámku v minulosti vystoupili, jako např. Kris Kristofferson, Apocalyptica, Suzanne Vega a další. Vstup do areálu bude umožněn od 17,30 hod. Koncert je k sezení s omezeným počtem míst k stání.

Jethro Tull patří k nejprodávanějším umělcům progresivní rockové hudby všech dob a jejich práce zahrnuje jak skladby lidové, tak i bluesové, klasické nebo stylu heavy rock. Koncerty k oslavě 50. výročí kapely představí širokou škálu z jejich tvorby, zaměřující se i na dřívější období kapely s hity z alb jako: This Was, Stand Up, Benefit, Aqualung, Thick as a Brick, Too Old To Rock and Roll: Too Young To Die, Songs From The Wood, Heavy Horses, Crest of a Knave a TAAB2 z roku 2012.

Ian Anderson je doprovázen hudebníky David Goodier (baskytara), John O'Hara (klávesy), Florian Opahle (kytara), Scott Hammond (bubny)

Kapela Jethro Tull vznikla v roce 1968, vydala 30 studiových a živých alb, které se prodali ve více než 60 milionů kopií po celém světě. Během své 50leté historie odehráli více než 3 000 koncertů ve více než 50 zemích světa, přičemž každý rok stihli odehrát více než 100 koncertů.

Galerie

picture IAN ANDERSON presents JETHRO TULL - TOUR 2018

Na mapě

Top