GLORYHAMMER: European Tour MMXVIII

GLORYHAMMER: European Tour MMXVIII

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

GLORYHAMMER vyráží na evropské turné a zastaví se také u nás! Těšte se na koncert ve Zlíně!

Síla, metal, koule z oceli – skotský muzikant Christopher Bowes opravdu ví, jak dobýt svět! Začalo to tak, že se Chris Bowes (zpěvák skotských pirátů ALESTORM) chtěl vyřádit na oblíbených klávesách a zažít u toho ještě víc srandy, než se svou domácí kapelou. Vymyslel epický příběh plný smyšlené historie Skotska, přidal mraky fantazie, čarodějů, draků a všechno napasoval do symfonického power metalu. Pozval k sobě trio krajanů a mikrofon nabídl Švýcarovi Tomovi Winklerovi, vokalistovi bandy EMERALD. Skupina GLORYHAMMER má na kontě dvě hrdinská díla a to poslední s názvem Space 1992: Rise of the ChaosWizards chtějí představit v rámci evropského headline turné.
Jako podporu si s sebou vezou CIWIL WAR, kteří se ukáží s novým zpěvákem Kelly Sundown Carpentrem (ex-SABATON) a předvedou vám jak má vypadat správný švédský metal v podání nového studiového alba The Last Full Measure!

Nenechte si ujít jejich koncert v rámci EUROPEAN TOUR MMXVIII! Uskuteční se 7. ledna ve zlínském klubu Masters of Rock Café a veřte, že v tento večer to v klubu bude opravdu vřít!

Galerie

picture GLORYHAMMER: European Tour MMXVIII

Na mapě

Top