Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo

Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo

Datum : 20. března 2018
Místo: Masters Of Rock Café, Tyršovo nábř. 5497, Zlín

Vstupenky

Úterý
20
Bře.
19:00
Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo

Informace o akci

Divadlo Františka Ringo Čecha a jeho legendární a fenomenální DÍVČÍ VÁLKOU.

Tuto hru shlédlo už více než 500 000 diváků po celé České republice, ale i v zahraničí a je stále jednou z nejžádanějších Čechových her. Není třeba představovat tuto nejúspěšnější a nejoblíbenější divadelní komedii všech dob. Po téměř dvou hodinách nejskvělejšího čechovského humoru se vám nebude chtít jít domů. Čechovo divadlo přijede se svými největšími hvězdami, aby vám co nejvěrněji a nejvtipněji vyobrazili příběh věčného boje mezi muži a ženami.
Stále dokola se budete smát božskému pěvci Lumírovi, udatnému Bivojovi, vtipnému knížeti Přemyslovi, nezkušenému panici Ctiradovi nebo podivně „obojetnému“ Vojenovi/Častavě. Mužskému oku zalahodí ženské postavy hysterické a zkušené Vlasty, kypré Kazi a panensky svůdné Šárky. S obdivem pak zůstanete stát nad jejich neutuchající krásou, ale i hereckým nadáním.

O nezapomenutelný zážitek se vám postarají:
František Ringo Čech - Ctirad, Martina Šťastná - Vlasta, Sandra Pogodová - Kazi, Anna Kadeřávková nebo Martha Olšrová- Šárka, Petr Jablonský nebo Jiří Štědroň nebo David Voráček - Přemysl, Mojmír Maděrič nebo Petr Jablonský - Lumír, Petr Martinák - Vojen/Častava, Roman Skamene - Bivoj a další.

Galerie

picture Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo
picture Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo

Na mapě

Top