Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo

Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FRANTIŠEK RINGO ČECH
Nejhranější a nejnavštěvovanější divadelní komedie všech dob!
Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedií. Za posledních jedenáct let od obnovené premiéry v roce 1998 do současnosti bylo odehráno téměř 860 repríz, které shlédlo více než 400 tisíc diváků. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem. Jiráskovy Staré pověsti české zná každý z nás. Ovšem ne všechno, co Jirásek napsal, musí být pravda!

Slovo autora:
"Dívčí válku jsem psal - tak říkajíc - českému národu "na míru", jde především o jemu blízký styl humoru a oblasti, kterých se dotýká (erotika, politika). Navíc jde o odpočinkový žánr, v jehož rámci přinášíme hodokvas těch nejkrásnějších žen, kterými naše zubožená vlast disponuje. Já vždy s trochou nadsázky říkám - tak bůh vynahrazuje svým milým Čechům neúspěchy v tržní ekonomice. O úspěchu Dívčí války svědčí naplněné sály po celé naší republice."

Další info:
· DOLNÍ BENEŠOV
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
slevy NE / zlevněná místa ZTP/P jsou určena pro pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (jedna osoba) / bezbariérový přístup ANO

Galerie

picture Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo
picture Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo
picture Dívčí válka, Čechovo prozatímně osvobozené divadlo

Na mapě

Top