BORNTOFRESH w/ TITAN BARBER (US) & DYECOMB.SW (CZ)

BORNTOFRESH w/ TITAN BARBER (US) & DYECOMB.SW (CZ)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Uvádíme vůbec první školení BORNTOFRESH v salonu Charakter, kterým Vás provede americký barber Titan a autor téhle události dyecomb.sw pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v řemesle holičství. Den se ponese v duchu moderních střihů a barvení pro rok 2018.

28.7.2018 od 10:00 h.
Salon Charakter, Štěpánská 59, Praha 1
Cena lístku 3.400 Kč (v ceně lístku školení, oběd a afterparty)

na závěr proběhne soutěž o zajímavé ceny
na místě tetovací křeslo - flashe special edice Barber věnovaná akci - 500 Kč za kus - břitva, nůžky, barberpool apod. 
tetování loga Charakter na účet podniku 

Titan Barberwww.instagram.com/titan_barber
My name is John Carmona. I’ve been in the industry for almost 10 years and have found purpose in barbering. I enjoy a mix of traditional and new school styles. My motto is “learn how to cut hair not how to do a haircut”. Fundamentals are the key to creativity and expressing yourself as an artist. Please join me in celebration of doing hair and fueling our passion for the industry together.

dyecomb.sw / www.instagram.com/dyecomb.sw 
Jmenuji se Jakub Platil aka dyecomb.sw. V oboru dělám nějakých 10 let, barbera přesně 2 roky. Nikdy jsem si nepředstavoval práci s vlasama nebo lidma, tak jako teď! Snažím se dělat věci jinak a vytvářet lidem umění a dobrej pocit a radost z něčeho nového. Budu rád, když se dojdete podivat na naši prezentaci a workshop do Charakteru 28. července od 10 hodin.

Galerie

picture BORNTOFRESH w/ TITAN BARBER (US) & DYECOMB.SW (CZ)

Na mapě

Top