BLUE STYLE PRIMA FEST

BLUE STYLE PRIMA FEST

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BLUE STYLE PRIMA FEST je největší rodinný festival v České republice, který se koná v přírodním zábavním areálu Šikland na Vysočině. Pátek 13. 7. a sobota 14. 7. budou nabité bohatým programem. V pátek se rozehřejeme a v sobotu si to pořádně užijeme. V celém areálu bude spousta zábavy pro celou rodinu.

Hlavní Arena stage bude plná interpretů, kteří zabaví nejen maminky, babičky, tatínky, dědečky, ale i děti všech věkových kategorií. Těšit se můžete na vystoupení Prima Partičky, Lucie Bílé, skupiny Olympic, Slzy, Jelen, Ewy Farné, Jaroslava Uhliře, Mňágy a Žďorp, Daniela Nekonečného, a Petra Koláře s kapelou. Sobotním odpolednem vás provedou známé tváře z pořadů a seriálů televize Prima.
Na dětské stage vystoupí divadelně hudební skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová s žížalou Julií, kapela Pískomil se vrací, Maxim Turbulenc či můžete vidět taneční vystoupení My Little Ponny. V letním kině pak můžete zhlédnout pohádku Čertoviny Zdeňka Trošky.

Kromě prima muziky bude i spousta zábavy v celém areálu Šikland. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici westernové městečko, strašidelný zámek Draxmoor či aquapark. Budete si ale moci na vlastní kůži také vyzkoušet jízdu na koni, střelbu z luku, rýžování zlata nebo navštívit zoopark a indiánskou vesnici.

DĚTI DO 120 CM MAJÍ VSTUP ZDARMA.

Kompletní popis naleznete zde!

Více informací k ubytování a festivalu na www.bluestyleprimafest.cz.

 

Na mapě

Top