BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2018

BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2018

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Benátská! s Impulsem 2018

Již 26. ročník jednoho z největších festivalů v zemi se bude konat opět poslední červencový víkend od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7. 2018 na prosluněných plochách Veseckého areálu. Nyní zakoupíte vstupenky za nejvýhodnější cenu!

Českým headlinerem letošní Benátské! s Impulsem bude legendární písničkář, skladatel a hudebník Jaromír Nohavica. Ze zahraničí na festival zavítá německá rocková formace Guano Apes a legendární hvězda světové poprockové scény – Bonnie Tyler! Benátskou! již tradičně odstartuje i čtvrteční Večírek pro nedočkavé, kde vystoupí se speciálním vystoupením kapela Olympic, Jelen, Turbo, Veteráni studené války nebo punkově ladění Totální nasazení, Jaksi Taksi nebo Lety mimo. Návštěvníci se mohou dále těšit na skupinu Divokej Bill, BSP, Xindla X, Petra Koláře, Václava Neckáře se skupinou Bacily, Anetu Langerovou, Marii Rottrovou, Miro Žbirku, Žlutýho psa nebo na Děda Mládek Illegal Band.
Na festival se opět vrátí kapela Tublatanka a dále vystoupí kapely Visací zámek, Krucipüsk, Dymytry, Doctor PP, Citron, Arakain, Vypsaná fixa, Škwor, Metalinda, Mňága a Žďorp, Jasná Páka, Salamandra, Komunál a další. Chybět nebude ani scéna s dramaturgií pro mladší publikum. Z libereckých kapel opět dorazí zpěvák Sebastian, Atmo music, Lipo, Paulie Garand s jeho live bandem nebo Jakub Děkan. Dále přijedou zpěvák Pavel Callta, Voxel nebo písničkář Pokáč či kapela Cocotte minute. Benátskou! navštíví i rapper Marpo a kapela Mirai a poprvé se zde představí i zpěvák Ben Cristovao se svojí speciální show.

Pořadatelé opět slibují tři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Více informací naleznete na oficiálním facebookovém profilu a webu festivalu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2018
picture BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2018
picture BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2018
picture BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2018
Top