Adrian Hour /Argentina

Adrian Hour /Argentina

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Argentinec Adrian Hour vystoupí v Kolíně.

Adrian Hour se vrací do České republiky pod záštitou legendárního techno festivalu Svojšice a v listopadu vystoupí ve Starých lázních v Kolíně za podpory české špičky techno scény.

Festival Svojšice je známý svou vytříbeností při výběru vystupujících umělců, které prezentuje pod svojí značkou. A Adrian Hour je toho nezvratným důkazem. Pod záštitou Svojšic Adrian v Čechách vystoupil poprvé už v roce 2013 jako nová, vycházející hvězda techno scény a producent s extra silně vyvinutým smyslem pro hutné a valivé techno rytmy. Jeho nadání se shledalo s ohlasem u mnoha hudebních vydavatelství a získal podporu od respektovaných jmen, z nichž si ho pod vlastní vydavatelství vzal osobně Mark Knight z Toolroom records. Zde se Adianův talent producenta a DJe plně rozvinul a dnes vystupuje po celém světě a hraje na akcích jako je Creamfields, Ultra Music Festival Miami, ADE a stovkách dalších eventů po boku světové elity Djs.

Ve Starých lázních Kolín vystoupí Adrian na Festival Svojšice Techno stagei za podpory Dje Džejára, K.Sandry, Kaisersozeho, Jaqullin a Marteen B2B Sebastian Delucy. Na této stagei si tedy můžete užít pravé – svojšické techno!

Festival Svojšice je znám také díky podpoře Drum&Bass scény a mnoha odnoží jiné elektronické hudby, proto je pro vás připravena i druhá a třetí stage. Na D`n`B stagei vystoupí Let It Roll lídří Bifidus Aktif, Suki, Akira a doplní je Critical J, Rocky a Tajfun.  Na třetí Classic Stagei zahrají rezidentní Djs klubu se speciálním hostem Victorem Tellagiem, který bude prezentovat hudební styly Bass House a Future House music.

Oficiální stránky akce

Facebook

Facebook event

InfoGalerie

picture Adrian Hour /Argentina

Na mapě

Top