A do pyžam!

DIVADLO PALACE
A do pyžam!

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Marc Camoletti: A DO PYŽAM!

Hrají: Jiří Langmajer, David Suchařípa, Kateřina Brožová / Kamila Špráchalová / Martina Preissová Válková, Kateřina Hrachovcová Herčíková / Nela Boudová, Eva Čížkovská, Martin Hruška / Zdeněk Vencl.

Produkce: DIVADLO  PALACE  Praha

Brilantní komedie A do pyžam si klade za cíl zejména pobavit diváky. Kultivovaně oživuje neselhávající principy francouzské bulvární frašky. Dozvíte se, co vše se může přihodit při víkendové návštěvě, když milenka a hospodyně Vašeho přítele "nosí" stejné jméno a jeho žena pro Vás není pouze jeho ženou. Množství vtipných situací, zvratů, slovní komiky a vynikajícího herectví. Aby nenechal svoji milenku Brigitte v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji Bernard na venkov, kde pravidelně tráví víkendy se svojí ženou Jacqueline. Aby před ní ospravedlnil přítomnost své milenky, pozve na víkend také svého přítele Roberta, k jehož škodě ho má v úmyslu představit jako milence své milenky Brigitte. Problém je v tom, že neví, že Robert je milencem jeho ženy, která si na nastávající víkend najala služku, jež se, k dovršení všeho maléru, také jmenuje Brigitte.

Autor komedie, známý francouzský dramatik Marc Camoletti má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku. Umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení, neobává se ani jistého druhu pikantérie. Hlavní zápletkou této komedie je nikdy nekončící kolotoč vtipných situací kolem jedné malé manželské nevěry. O tom, že Camoletti umí rozvibrovat bránice diváků, svědčí množství titulů a inscenací, které byly u nás již dříve s velkým úspěchem uváděny. režie: Petr Hruška

více info na: www.september.cz

Na mapě

Doporučené

Top