ARAKAIN APAGE SATANAS TOUR 2018

ARAKAIN APAGE SATANAS TOUR 2018

Datum: 29. listopadu 2018
Místo: Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10

Vstupenky

Čtvrtek
29
Lis. 2018
19:00
ARAKAIN APAGE SATANAS TOUR 2018

Informace o akci

ARAKAIN APAGE SATANAS TOUR 2018
Metalová legenda Arakain vyráží 5. října na své podzimní turné Apage Satanas Tour 2018, které se, jak název napovídá, ponese v duchu, dnes již legendární desky Apage Satanas, vydané přesně před 20 lety.
Kapela, tak naváže na své loňské oslavy 35. výročí nepřetržité existence a během letošního podzimu připomene jedinečným tematicky pojatým tour své další výročí, a to přesně 20 let od doby, kdy vyšlo 7. album Arakainu - Apage Satanas.
Jedna z nejoblíbenějších desek Arakainu byla ve své době jasným potvrzením cesty namířené po úspěšných albech Black Jack nebo S.O.S. se zřetelným příklonem k melodičtějšímu a dynamičtějšímu stylu svého dříve thrashmetalového projevu. Zkrácení stopáže skladeb, důraz na rozmanité a kvalitní Brichtovy texty, přirozeně jednoduché a zároveň pestré aranže, které nejsou monotónní a dávají vyniknout šťastně poskládané dvanáctce písní, které se skvěle doplňují.
Výborná prodejní čísla i odezvy fanoušků udělaly z desky tahák koncertů celé sezóny. Kapela tenkrát, nejspíš poprvé ve své historii, zařadila všechny skladby z alba do playlistu a nejinak tomu bude i letos, kdy Arakain na podzim tohoto roku vyrazí na turné APAGE SATANAS. Právě v rámci podzimního tour Arakain odehraje kompletně celou desku v naprosto stejném setlistu, v jakém je přímo na vydaném nosiči.
Arakain Apage Satanas Tour 2018 se stane pro všechny opravdové fanoušky kapely skutečnou lahůdkou, s playlistem, který se již nikdy v budoucnu nebude opakovat!
HOST: FORREST JUMP


Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
KD BARIKÁDNÍKŮ 29.11.2018:

Pozor! kapacita sálu omezená! / Vstupné 350 Kč (předprodej), 400 Kč (v den konání a na místě) /
koncert na stání / slevy NE / bezbariérový přístup ANO - s drobnou dopomocí

Galerie

picture ARAKAIN APAGE SATANAS TOUR 2018

Na mapě

Top