POZOR! THE EXPLOITED vystoupí v květnu v PRAZE o den dříve!

THE EXPLOITED - "DISORDER TOUR 2023" – PRAHA, MeetFactory – 3.5.2023 (nový termín)

Skotská punkrocková legenda THE EXPLOITED se na svém plánovaném turné "DISORDER TOUR 2023" zastaví v květnu i v PRAZE, MeetFactory! Koncert, při kterém můžete opět z plných plic vykřičet „Fuck The System“ se ale uskuteční nakonec o den dříve, než bylo původně oznámeno! Bude to už 3. května 2023! Doporučujeme všem si to ihned zapsat do svých koncertních diářů, ať to nakonec ještě neprošvihnete! Všechny zakoupené vstupenky na 4. květen pochopitelně zůstávají v platnosti!

Nekompromisní bouřliváci THE EXPLOITED, to je prostě pravý a drsný punk-rock, legenda svého žánru! Ale i oni občas potřebují na chvíli vypnout a jít uklidnit žhavé hlavy a bušící srdce do sluncem zalitých, starobylých ulic a kvetoucích parků naší překrásné metropole. THE EXPLOITED si totiž na 4 května, tedy den po koncertě v MeetFactory, naordinovali den volna a klidu, aby načerpali sílu na další koncerty turné. No, a kde jinde ho prožít než ve staré, dobré a krásné PRAZE!

Každopádně, vstupenky na pražský koncert, tedy na 3.5.(!), můžete objednávat tady: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2023-The-Exploited a v síti Ticketportal.

 

THE EXPLOITED - "DISORDER TOUR 2023" – PRAGUE, MeetFactory – 3rd of May 2023 (a new date)

Scottish punk rock legend THE EXPLOITED will stop in PRAGUE, Meetfactory on their planned "DISORDER TOUR 2023" tour in May! But the concert, where you can once again shout "Fuck The System" at the top of your lungs, will finally take place a day earlier than originally announced! It will be May 3rd, 2023! We recommend everyone to write it down in your concert diaries right away so you don't miss it! Of course, all purchased tickets for May 4th remain valid!

Uncompromising stormtroopers THE EXPLOITED, this is simply true and rough punk-rock, a legend of its genre! But even they sometimes need to switch off for a while and go to calm their hot heads and pounding hearts in the sun-soaked, ancient streets and blooming parks of our beautiful metropolis. THE EXPLOITED scheduled a day off and rest on May 4th in PRAGUE, i.e. the day after the concert at MeetFactory, in order to gain strength for the next concerts of the tour. Well, where else to experience it than in old, good and beautiful PRAGUE!

Anyway, you can order tickets for the Prague concert, i.e. on 3.5.(!), at this website or in the Ticketportal network.

 

Top