PŘESUNUTO: ŠVANCI ZELÍ SHOW - Svitavy - 01.02.2023

ZMĚNA:

ŠVANCI ZELÍ SHOW - Svitavy - 01.02.2023
PŘESUNUTO!

NOVĚ: 25.04.2023, 19:00

ŠVANCI ZELÍ SHOW na ticketportal.cz

 

Sdělení pořadatelské agentury:

"Z důvodu účasti Petra Švancary v televizní reality show Survivor a odletu do Dominikánské republiky na natáčení, bohužel musíme přeložit Švanci Zelí show ve Svitavách ze dne 1.2.2023 na NOVÝ NÁHRADNÍ TERMÍN 25.4.2023. Vstupenky a vše ostatní zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a věříme, že s novými zážitky bude show ještě vtipnější."

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

Pokud nemůžete nový termín využít, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však 28. února 2023, po tomto datu se změna považuje z Vaší strany za akceptovanou.

 

Vracení vstupného

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

Top