ZRUŠENO: Anna Maria Jopek (PL) 10.06.2021 18:00 Divadlo Komedie, Praha

ZRUŠENO:
Z technických důvodů se přidaný koncert zpěvačky ANNA MARIA JOPEK (PL) v termínu 10. 6. 2021 od 18:00 hodin a v místě Divadlo Komedie, Jungmannova 15/1, Praha 1 bez náhrady ruší.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na druhý koncert Anny Marie Jopek ve stejném termínu - 10. 6. 2021 - od 19:30 hodin. Kdo tuto možnost nevyužije, může od 11. 6. 2021 vstupenky vracet v místě jejich nákupu.

Vstupné se vrací od 11. 6. 2021 následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top