Divadlo Broadway oslaví 20. narozeniny velkolepým koncertem 26. 2. 2022 v pražské O2 areně

„Nejslavnější české muzikály - 20 let Divadla Broadway je projekt, který navazuje na veleúspěšný koncert, který se v O2 areně konal v lednu 2020. Tentokrát opět za doprovodu velkého orchestru a se stávajícími i bývalými sólisty Divadla Broadway zazní písně ze všech muzikálů uváděných v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři, Mýdlový princ, Hamlet, Kvítek mandragory, Angelika, Kat Mydlář, Mona Lisa, Muž se železnou maskou, Láska nebeská, Rebelové a další”, sdělil producent Oldřich Lichtenberg.

Na koncertě vystoupí největší hvězdy českých muzikálů – Michal David, Helena Vondráčková, Bára Basiková Václav Neckář, Marian Vojtko, Daniel Hůlka, Petr Kolář, Petra Janů, Sagvan Tofi, Alžbeta Bartošová, Ilona Csáková a mnoho dalších. Slavnostním večerem provedou Aleš Háma a Kristina Kloubková.

Vstupenky na koncert “Nejslavnější české muzikály - 20 let Divadla Broadway” jsou v prodeji od 21. listopadu 2020 od 10 hodin v síti Ticketportal. Pořadateli koncertu jsou Cleopatra Musical, s.r.o. a Bestsport, a.s.

Top