ZMĚNA: THE GREATEST ROCK HITS - VÍCE TERMÍNŮ

ZMĚNA: 

Z technických důvodů dochází ke změně termínů akcí THE GREATEST ROCK HITS, které se přesouvají na říjen 2019. Konkrétní termíny budou oznámeny v nejbližších týdnech.

 

Jedná se o tyto termíny:

12.5.    DK Metropol, České Budějovice

13.5.    DEPO2015, Plzeň

15.5.    Dům kultury, Ústí nad Labem

16.5.    Divadlo Hybernia, Praha

17.5.    Dům kultury města Ostravy, Ostrava

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Případně je možné vstupenky vracet, a to nejpozději do 31.5.2019.

 

Vstupné se vrací:


1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

Top