BLUE STYLE PRIMA FEST

BLUE STYLE PRIMA FEST je největší rodinný festival v České republice, který se koná v přírodním zábavním areálu Šikland na Vysočině. Pátek 13. 7. a sobota 14. 7. budou nabité bohatým programem. V pátek se rozehřejeme a v sobotu si to pořádně užijeme. V celém areálu bude spousta zábavy pro celou rodinu.

Hlavní Arena stage bude plná interpretů, kteří zabaví nejen maminky, babičky, tatínky, dědečky, ale i děti všech věkových kategorií. Těšit se můžete na vystoupení Prima Partičky, Lucie Bílé, skupiny Olympic, Slzy, Jelen, Ewy Farné, Jaroslava Uhliře, Mňágy A Žďorp, Daniela Nekonečného, a Petra Koláře s kapelou. Sobotním odpolednem vás provedou známé tváře z pořadů a seriálů televize Prima.
Na dětské stage vystoupí divadelně hudební skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová s žížalou Julií, kapela Pískomil se vrací, Maxim Turbulenc či můžete vidět taneční vystoupení My Little Ponny. V letním kině pak můžete zhlédnout pohádku Čertoviny Zdeňka Trošky.

ZÁBAVA
V dětské zóně od Hasbra pak bude spousta zábavy a aktivit. V My Little Pony stánku se bude tvořit a vyrábět v kreativní dílničce. Nebudou chybět barvení vlasů, Apple Jack jablečná dráha a zábavní klauni, kteří budou z balónků vyrábět poníky. Petšopáci s sebou přinesou spoustu legrace při malování na obličej soutěžích a vyrábění masek Littlest Pet Shop. Co by to bylo za dětskou zónu bez deskových her! Přijde pan Monopoly a budou se poslepu poznávat figurky. Z velkoformátových her od Hasbra se budou hrát Twister, Jenga a spousta dalších. Střílet na terč s NERF Blastery se bude na NERF střelnici. V parném létě nebude rozhodně chybět pořádná vodní bitva. Hravě vařit a vyrábět se pak bude s panem Kelímkem v Play-Doh stánku. O ty nejmenší se po celý den postarají v dětském koutku LIPA LEARNING profesionální lektoři z Baby Office. Děti budou moci vyrábět, ale i hrát vzdělávací hry. Maminky s těmi nejmladšími mohou využít zázemí pro kojení a přebalování.

V Gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry, a ještě se budou moci potkat s nejlepšími českými youtubery a streamery. Navíc budou moci vyzkoušet i virtuální realitu, která je doslova přenese do jiného světa.

Beauty a wellness zóna bude příjemným zázemím pro dámy, které se mohou těšit na dva dny plné hýčkání, pečování, relaxačních procedur a masáží.

V Men zóně nebude nic chybět pánům. Budou se moci vyřádit na offroad dráze, vyzkoušet paintball, služby profesionálních holičů nebo ochutnat speciální nápoje.

Kromě prima muziky bude i spousta zábavy v celém areálu Šikland. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici westernové městečko, strašidelný zámek Draxmoor či aquapark. Budete si ale moci na vlastní kůži také vyzkoušet jízdu na koni, střelbu z luku, rýžování zlata nebo navštívit zoopark a indiánskou vesnici.

DĚTI DO 120 CM MAJÍ VSTUP ZDARMA.

Více informací k ubytování a festivalu na www.bluestyleprimafest.cz.

Top