TRANSMISSION festival: The Spirit of the Warrior

Transmission festival oznamuje kompletní line-up pro už svoji 14. show!

V sobotu 25. listopadu 2017 oslaví Transmission festival už 12 let na české scéně. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě - pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou podívanou. Množství laserů a světelná show ve vás zanechá zážitek nezapomenutelné noci, která s jistotou pohltí vás i vaše smysly.

Line-up (v abecedním pořadí):

ALY & FILA
Nositelé energického i melodického tranceu, zakladatelé vydavatelství a radioshow Future Sound of Egypt, ale především miláčci domácího publika. Duo Aly & Fila se vrací na pražský Transmission festival po dvouleté pauze. Egyptské duo se na taneční scéně pohybuje od roku 2003. Na kontě má 3 studiová alba, 12 kompilací a nespočet singlů a remixů pro jejich obrovskou fanouškovskou základnu. Do O2 areny přinese Fila (Aly ze zdravotních důvodů naživo nevystupuje) dokonalý mix tvrdších beatů i nádherných melodií. Čekejte to, o čem se zpívá v nejnovějším tracku Aly & Fila - "Nebe"!

COMING SOON!!!
Ne, nesnažíme se vám říct, že jméno tohoto interpreta bude teprve oznámeno. "Coming Soon!!!" je izraelské duo DJs, které se specializuje na momentálně velmi oblíbený psytrance. Loni tento žánr reprezentovalo rovněž izraelské duo Vini Vici, jejichž video set z Transmission festivalu se stal naším nejsledovanějším, když pokořil na YouTube hranici 2 milionů shlédnutí! Jestli se to podaří i Coming Soon!!!, nevíme. Mají na to ale všechny předpoklady, protože jako poslední DJs noci, nebudou dav vůbec šetřit a jak už to je na Transmission festivalu zvykem, světelná a laser show pojedou na plné obrátky!

DRIFTMOON
Slovenský DJ a producent zahájí večer se speciální 'Ceremonií bojovníků'.

FERRY CORSTEN PRESENTS GOURYELLA 2.0
S velkým potěšením můžeme oznámit návrat jednoho z největších tranceových vystoupení. Show "Ferry Corsten presents Gouryella 2.0" je potvrzena speciálně pro Transmission festival. Pokud jste minulý rok zažili první část, její pokračování je nutností. "Proč jsme tady? Jsme zde sami? Kam směřujeme?" - magická cesta projektu Gouryella se pokusí najít odpověď i na tyto otázky. Připravte se na cestu vaším vnitřním "já" a nechte se překvapit tím, co na ní zažijete.

MARKUS SCHULZ PRESENTS DAKOTA
Markuse Schulze, jako neoficiálního rezidenta Transmission festivalu, není nutno představovat. Jeho energické sety jsou jedním z vrcholů každé edice. Letošní show bude velmi speciální! Markus totiž oživil svoje temné, tech trance alter ego "Dakota" a dal mu zcela nový rozměr, když ho rozvinul do originálního audiovizuálního konceptu "The Nine Skies". Tato 90minutová cesta napříč devíti různými světy Markuse Schulze bude rozhodně neopakovatelným zážitkem!

PURPLE HAZE BY SANDER VAN DOORN
Znovuzrození legendy! Holandská legenda elektronické hudby Sander van Doorn oživil svůj progressive alias Purple Haze. Jeho novou cestu lemuje nekompromisní elegance, která se snoubí s temnější a drsnější stránkou trance. Po dlouhých 7 letech, kdy na Transmission festivalu vystoupil Sander van Doorn, nyní přináší projekt Purple Haze, který prezentuje pouze na těch největších festivalech jako Ultra Music Festival v Miami, Electric Daisy Carnival v Las Vegas nebo Tomorrowland v Belgii.

SIMON PATTERSON
Perfektní mix tech trance a psytrance vám naservíruje mistr melancholických melodií a beatů ostrých jako břitva. Britský DJ a producent Simon Patterson je s téměr 18letou kariérou stálicí na poli taneční hudby, což potvrzuje i množství fanoušků, nejen v České republice. Proto ho přivítejte zpátky na Transmission festivalu po 7 letech a těšte se na set, který vám nedá vydechnout a vygraduje noc v O2 areně k dokonalosti.

SUPER8 & TAB
O tom, že ve dvou se to lépe táhne, se Miika (Super8) a Janne (DJ Tab) přesvědčili už v roce 2005, kdy spojili svoje DJské a producentské síly. Od té doby si na trance scéně pevně vydobyli svoje místo, s podporou velkých vydavatelství Armina van Buurena (Armada) a Above & Beyond (Anjunabeats). Finské duo Super8 & Tab, známé skvělou prací s publikem, zavítá na Transmission festival vůbec poprvé. Jejich premiérový set bude určitě "Mega" - jak zní název jednoho z jejich největších hitů.

THOMAS COASTLINE
Warm-up set už tradičně v rukou českého DJe a producenta.

VISION IMPOSSIBLE
Jedním z hlavních faktorů každého Transmission festivalu jsou i projekce a vizualizace. Těch se tradičně ujme holandský VJ tým Vision Impossible!

Nechte se unést za hranice všedních dní! Transmission festival se vyvinul do jedné z nejokázalejších akcí taneční hudby, která přitáhne lidi z více než 60 zemí do pražské O2 areny, aby zde společně prožili tento neobyčejný zážitek. Ujistěte se, že budete součástí letošní edice 25. listopadu a podívejte se na loňské aftermovie!

Věková hranice: 18 let

TRANSMISSION festival
25.11.2017 O2 arena Praha
Vstup otevřen: 20:00 h.
Konec: 06:00 h.

Pro více informací sledujte Transmission na těchto kanálech:
Facebooková událost
Facebook
Website

Top