ZMĚNA: STRAPO 17.3.2017 20:00 KC Semilasso, Brno

ZMĚNA:
Z technických důvodů dochází ke změně termínu hiphopové party se slovenským raperem STRAPO z původního termínu 17.3.2017 od 20:00 hod. v místě KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno.

Nový, náhradní termín: 14.4.2017 od 20:00 hod.
Místo akce zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Držitelé vstupenek Standard na původní termín za cenu 350,- Kč budou mít nově přístup do VIP zóny.
Zákazníci, kterým nový termín koncertu nevyhovuje, mohou o vrácení vstupného na původní termín požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky, a to pouze do 31.3.2017.

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top