PRAHA UVÍTÁ SLAVNÉ BEACH BOYS!

BEACH BOYS 2017 NA TICKETPORTAL.CZ
LEGENDÁRNÍ KALIFORNSKÁ KAPELA THE BEACH BOYS
V ČELE SE SVÝM FRONTMANEM MIKEM LOVEM


10.06.2017 (So) / Doors 18:00 / Show 19:00
Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
5. května 65, Praha 4
VSTUPENKY BEACH BOYS 2017

Kalifornská skupina The Beach Boys vznikla v roce 1961 v kalifornském Hawthorne a brzy se proslavila bezstarostnými písněmi jako Good Vibration nebo Surfin' USA. Založili ji tři bratři Wilsonové: Brian, Carl a Dennis a jejich bratranec Mike Love. Během krátké doby se kapela stala nejpopulárnější americkou skupinou a ve světovém měřítku se jí mohly rovnat jedině The Beatles.
Postupem doby se od přímočarých písniček o surfování, rychlých autech a krásných dívkách přesunuli do pozice představitelů progresivního rocku druhé poloviny 60. let. Roku 1965 se k Beach Boys připojil skladatel Bruce Johnston, aby nahradil Glena Campbella. Johnston je nejen skvělý skladatel, ale i zpěvák a spolupracoval s opravdovými legendami, jako jsou Elton John nebo Pink Floyd.
Role Mika Lova jako frontmana kapely někdy zastiňuje jeho význam skladatele. Právě první hit kapely Surfin' USA, pochází z jeho pera. Spolu s bratrancem Brianem Wilsonem, Love napsal klasiky jako je Fun, Fun, Fun, I Get Around, Help me Rhonda, California Girls a Good Vibrations.
Beach Boys i po více než 50 letech na hudební scéně předvedou v Praze svým fanouškům, že neztratili nic ze své lehkosti a tvořivosti. Můžeme se těšit na jejich největší hity a skvělou atmosféru!

VIP vstupenky zaručují nejlepší místa, VIP šatnu, vstup do VIP prostoru a samostatné toalety.

VIP prostor v salonku Panorama se otevře v 18:00 a uzavře ve 22:00.
Připraveno bude pohoštění a příjemné zázemí před i po koncertu.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod - jedna osoba.

-TH-

Top