Superfinále florbalu 2016

Superfinále florbalu 2016
Jedinečná sportovní akce opět v O2 areně

Program 17. 4. 2016:


9:45 Finále Poháru středních škol – dívky
11:00 Finále Poháru středních škol – chlapci
13:00 Superfinále Extraligy žen
16:00 Superfinále Tipsport Superligy mužů

Nervy drásající zápasy, bouřící publikum, jedinečné prostředí – svátek florbalu, Superfinále 2016 opět v O2 areně.

Vyvrcholení nejvyšších soutěží mužů a žen jedním rozhodujícím zápasem mělo svoji premiéru v roce 2012. Ženské finále opanovaly hráčky Herbadent SJM Praha 11, mužský finálový duel pro sebe po infarktovém závěru v prodloužení strhl Tatran Omlux Střešovice. V roce 2013 byl stanoven historický rekord v návštěvnosti na halovém sportu v ČR, když do O2 areny dorazilo 10 451 fanoušků. Tento rekord byl ale překonán v loňském roce, kdy se do finále poprvé probojoval Technology Florbal Mladá Boleslav. Před 11 043 diváky si titul nakonec odnesl Tatran Omlux Střešovice. První titul pro klub Florbal Fat Pipe Chodov vybojovaly chodovské lvice v utkání proti pražským rivalkám z Herbadentu.

Přijďte psát další díl výjimečné sportovní akce a užít si pravý sportovní svátek v báječné atmosféře – Superfinále 2016!

Informace o Superfinále florbalu 2016 naleznete na webových stránkách projektu www.ceskyflorbal.cz/superfinale. Již nyní zde můžete získat informace o akci, programu dne, týmech bojujících o O2 arenu a mnoho dalšího. Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Český florbal, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí extraligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Stejně jako americký Superbowl či švédské florbalové finále, rozhoduje obě nejvyšší soutěže florbalu u nás jediný zápas. Diváci mohou očekávat strhující podívanou, která v předchozích ročnících uchvátila zaplněnou O2 arenu a nabudila hráče k výborným výkonům. Není žádné příště, není žádná možnost opravy! Jeden den! Jedno místo! Dva vítězové! Superfinále florbalu je akcí, na které pravý sportovní fanoušek nesmí chybět.

Oficiální webové stránky Superfinále florbalu 2016 www.ceskyflorbal.cz/superfinale. Oficiální facebookové stránky Superfinále florbalu 2016.

Superfinále - Den, kdy florbal patří všem

Top