TRANSMISSION "THE CREATION"

Po loňské edici, která zavedla do Prahy lidi z více než 50ti zemí světa, se 21. listopadu 2015 v pražské O2 areně uskuteční další každoroční show a budeme tak svědky nového unikátního zážitku. Letošní edice nese název ’The Creation’, což je téma přímo epických rozměrů, které vypráví o tajemstvích života a provede nás 7 dny stvoření. Stage na Transmission bude jako obvykle zaplněna desítkami výkonných laserů v kombinaci s ohromujícím množstvím kvalitních světel a stovkami čtverečních metrů LED obrazovek, CO2, kanóny s konfetami, plameny a pyro efekty.

Letošní Line Up a program budou tvořit následující umělci:
* MARKUS SCHULZ
* ALY & FILA
* ANDREW RAYEL
* BRYAN KEARNEY
* MARLO
* JORN VAN DEYNHOVEN
* DRIFTMOON + KIM KIONA & KOEN HERFST LIVE
* AIRWAVE (Transmix)
* THOMAS COASTLINE (warm-up)

Vydejte se za hranice vašich nejdivočejších snů. Okouzlete svoje smysly. Zakupte si svoji vstupenku na tuto jedinečnou show.

ZÁKLADNÍ VSTUPENKY - 1.499 Kč
Připojte se k zážitku. Základní vstupenka vás opravňuje ke vstupu na hlavní plochu, přilehlé koridory a na tribuny prvního patra. Pro vstup do areny využijte hlavní vchod.
KARE VIP LOUNGE VSTUPENKA – 2.500 Kč
Získejte nejlepší výhled na celou show a užijte si tak ten nejlepší zážitek z celé show - z KARE VIP lounge. VIP terasa je vybudována na taneční ploše přímo naproti podiu a nabízí bary s rozsáhlou nabídkou občerstvení. Vstupenka zahrnuje welcome drink, VIP vchod, VIP šatnu a VIP toalety. Pro vstup do areny využijte vchod číslo 1.
GOLDEN VSTUPENKA – 4.650 Kč
Umožňuje vstup na luxusní a komfortní klubové patro O2 areny. Bohatá nabídka jídla a nápojů, kterou naleznete na menu klubového patra, je zahrnuta v ceně vstupenky a vy si tak můžete užívat bohatého občerstvení po celou noc zdarma. Vstupenka dále zahrnuje šatnu a přístup na taneční plochu (kromě KARE VIP lounge). Golden vstupenky jsou k dispozici za 4 650 Kč a je nutno je objednat zasláním e-mailu na následující adresu: Finkousova@bestsport.cz. Pro vstup do areny využijte vchod číslo 9.
CESTOVNÍ BALÍČKY: pokud cestujete na Transmission ze zahraničí navštivte stránky našeho oficiálního partnera – Festicket.com.

Transmission proudly supported by Excelent

Více informací:


Web: http://transmission.cz/
Facebook Eventu: http://bit.ly/TM2015FBEP
Facebook TM: www.facebook.com/Transmission.official
Radio: www.transmission-radio.com
Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM
Instagram: www.instagram.com/transmissionofficial
Top