Detail info
Close

Přízraky

Dejvické divadlo
Přízraky

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Klára Melíšková • Martin Myšička • Vladimír Polívka • Veronika Khek Kubařová / Anna Fialová • Pavel Šimčík

Překlad: František Fröhlich, scéna: Petr B. Novák, kostýmy: Alena Dziarnovich, pod pedagogickým vedením Kateřiny Štefkové, hudba: Michal Novinski, dramaturgie: Eva Suková

Režie: Jiří Pokorný

 

Přízraky pravděpodobně způsobí v některých kruzích poprask, ale tak to musí být. Kdyby tomu tak nebylo, nebylo by nutné je napsat.
Hernik Ibsen

Člověk jde po ulici a nestačí se divit, co a koho potkává. Minulost se lidem zračí v obličejích, aniž by si to uvědomovali. Přízraky. Zhusta si nechtějí jejich přítomnost v sobě přiznat.
Jiří Pokorný

 

2 hodiny 20 minut, včetně přestávky

 

 

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Doporučené

Top