Detail info
Close

Prague Rocks: Mötley Crüe & Def Leppard & Kabát

Prague Rocks: Mötley Crüe & Def Leppard & Kabát

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FESTIVAL PRAGUE ROCKS LETOS PŘÍVÍTÁ NA LETIŠTI LETŇANY ROCKOVÉ IKONY MÖTLEY CRÜE AND DEF LEPPARD, KTERÉ SPOLEČNĚ VYRÁŽÍ NA SVĚTOVÉ TOUR!

Podmínky vstupu - https://www.livenation.cz/partners/podminkyvstupu
Cashless dobíjení - https://www.livenation.cz/partners/nfc

Otevření dveří: 14:00
Eclipse: 16:15
Kabát: 17:30
Def Leppard: 19:00
Mötley Crue: 21:00

Po největším severoamerickém stadionovém turné v roce 2022, na které se prodalo více než 1,3 milionu vstupenek, se nejznámější a nejslavnější rockové legendy Mötley Crüe a Def Leppard vydávají v roce 2023 na celosvětové turné "The World Tour"!

Světové turné, které produkuje společnost Live Nation, odstartuje v sobotu 18. února 2023 ve Foro Sol v Mexico City. V květnu 2023 se elektrizující pódiová show obou kapel přesune do Evropy, 1. července se zastaví v kultovním stadionu Wembley, a poté 6. července 2023 zakončí turné v britském Glasgow v Hampden Parku.

"Poté, co jsme se letos konečně vrátili na cesty a absolvovali monumentální letní turné v USA a Kanadě, jsme nadšeni, že můžeme toto masivní stadionové turné přenést do velkých měst po celém světě a v Evropě začít v Sheffieldu, kde to pro nás před 45 lety všechno začalo. Těšíme se, že se tam někde brzy uvidíme!" řekl Joe Elliott z Def Leppard.

"Letos v létě jsme si hraní The Stadium Tour v Severní Americe neuvěřitelně užili a opravdu se nemůžeme dočkat, až v roce 2023 s The WORLD Tour vyrazíme na cestu kolem světa. Crüeheads v Latinské Americe a Evropě: Připravte se! Přijdeme si pro vás a nemůžeme se dočkat, až vás všechny příští rok konečně zase uvidíme venku!" Uvedli Mötley Crüe ve společném prohlášení.

Největší česká rocková kapela Kabát vystoupí jako speciální host na pražském hudebním festivalu Prague Rocks 2. 6. 2023 na letišti Letňany, a doplní tak již dříve oznámené zahraniční kapely Mötley Crüe [US], Def Leppard [UK] a WolfmotherEclipse.

---

Slevy: NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top