Detail info
Close

BENÁTSKÁ! 2014

BENÁTSKÁ! 2014

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BENÁTSKÁ! 2014
24. - 27. 7. 2014
Areál Vesec - Liberec

Finští HIM hlásí festivalový návrat!
Po loňském úspěšném vystoupení kapely HIM na největších světových festivalech se tato populární finská partička představí po dlouhých letech i na českém festivalu! A kde jinde než na Benátské noci! Jejich loňský vyprodaný koncert v Lucerně bylo jen zahřívací kolo pro letošní velkolepé festivalové vystoupení. V sobotu 26.7.2014 se můžete těšit na kompletní průřez jejich tvorbou. Kdo by neznal slavné hity, jako např. Join Me In Death nebo Wicked Game.
Pavel Mikez, pořadatel festivalu dále dodává: „V současné době můžeme potvrdit i první jména českých interpretů pro nadcházející ročník. Těšit se můžete např. na kapely Divokej Bill, Mandrage, Horkýžeslíže, Mig 21, zpěváka Tomáše Kluse nebo Michala Hrůzu. V rámci festivalu proběhne také 24.7. mezinárodní revivalový večer. Chystáme také další vylepšování areálu a služeb pro návštěvníky.“

Veškeré aktuální informace naleznete na webu festivalu a facebookové stránce.

Ubytování na festivalu opět v oblíbeném TOI TOI CAMPU.

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top