HC LEV Praha | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA >>  HC LEV Praha

HC LEV Praha

HC LEV Praha

HC LEV Praha
Od sezony 2012/2013 se hraje v Praze nejlepší hokejová liga Evropy - KHL. HC LEV Praha si hned v prvním ročníku vybojoval respekt svých protivníků a dokázal postoupit do play-off KHL. Po letním posílení chtějí hráči pražského týmu KHL ještě více "kousat" a z Tipsport areny vytvořit tvrz, ze které se body ven exportovat nebudou.
HC LEV Praha je klubem pro všechny milovníky ledního hokeje v České republice. Nikde jinde totiž nebudou moci vidět pravidelně reprezentanty ČR a SR, Finska a Švédska. Jména jako Němec, Novotný, Klepiš, Kapanen, Vehanen nebo Thörnberg mají světový zvuk a v sezoně 2013/2014 budou bojovat v dresu se lvem na prsou.

Kontinentální hokejová liga
Kontinentální hokejová liga navázala na úspěšnou historii ruské Superligy a poprvé se hrála v sezoně 2008/2009. Prezidentem KHL je Alexander Medvěděv, který tímto projektem pozdvihl evropský hokej na vyšší úroveň. Odborníci považují Kontinentální ligu po NHL za druhou nejkvalitnější hokejovou soutěž na světě. Pro sezonu 2012/2013 se KHL rozšiřuje o několik mužstev a celkový počet vzrostl z 24 na 26 týmů z Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Lotyšska, Slovenska, Ukrajiny a Česka. KHL svojí atraktivitou přilákala mnoho zvučných jmen. Dávno už ji nehrají pouze Rusové. Diváci mohou vidět několik světových legend a hráčů protřelých NHL. V renomované soutěži působí i zástup kvalitních českých hráčů - například Petr Čáslava, Jakub Štěpánek, Zbyněk Irgl nebo Petr Koukal.

Bookmark and Share
Sdílet