Detail info
Close

$uicideboy$ present Grey Day Europe Tour 2023

$uicideboy$ present Grey Day Europe Tour 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

$uicideboy$ present Grey Day Tour 2023

SUPPORT: Ski Mask the Slump God, Germ, Shakewell, Chetta & DJ Scheme

Otevření vchodů: 18:00
DJ Scheme: 19:00
Chetta: 19:25
Shakewell: 19:45
Germ: 20:10
Ski Mask the Slump God: 20:40
$uicideboy$: 21:25

Časy jsou pouze orientační a mohou se měnit.

Neworleanské rapové duo $uicideboy$ oznamuje, že jejich velmi úspěšné Grey Day Tour zavítá v roce 2023 do Evropy, kde odehraje 15 koncertů v 9 zemích.

CENY VSTUPENEK OD 1390,- Kč

Podle časopisu HITS MAGAZINE mají $uicideboy$ za sebou hvězdný rok 2022, kdy se stali 27. nejstreamovanějším umělcem roku napříč všemi žánry s celkovým počtem 1,9 miliardy streamů (k 18. říjnu), čímž porazili další rappery na seznamu, jako jsou Jack Harlow, Tyler the Creator a Travis Scott. Jejich singl "Matte Black" z roku 2022 je navíc na prvním místě playlistu US Top Group's of 2022 na Spotify, což je sbírka nejstreamovanějších umělců na této platformě v tomto roce.

Oznámení o turné přichází zároveň s finálním vydáním jejich třídílného společného EP s německými DIRTIESTNASTIEST$UICIDE, sedmipísňové kolekce zcela nové hudby produkované výhradně členem $uicideboy$ $crim, které bude k dispozici 16. prosince. Hlavní singl EP "My Swisher Sweet, But My Sig Sauer" už od svého debutu 2. prosince dohromady nasbíral 5 milionů kumulativních streamů. Píseň byla vybrána do playlistů New Music Friday, které vybírají Alternative Press a HipHopDX.

Předchozí album skupiny Sing Me a Lullaby, My Sweet Temptation (červenec 2022) debutovalo na 1. místě v žebříčku Top Rap Albums Billboardu, na 2. místě v žebříčku Top R&B/Hip-Hop Albums a na 7. místě v celožánrovém žebříčku Billboard 200. Tento plnohodnotný projekt byl v týdnu od vydání streamován více než 100 milionkrát a vedl k jejich prvnímu #1 v žebříčku Rap Albums, nejvyššímu debutu v Top R&B/Hip-Hop Albums a vyrovnal debut předchozího alba 2021's Long Term Effects of Suffering v žebříčku Billboard 200. Alternative Press prohlásil, že "slunce nepřestane svítit" na neworleanské rapové duo a že nová hudba je " obnovou ducha a nadějí".

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture $uicideboy$ present Grey Day Europe Tour 2023
Top