Detail info
Close

ZARA LARSSON

ZARA LARSSON

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ZARA LARSSON
VENUS TOUR

Doors: 19:00
Yager: 20:20
Zara Larsson: 21:00

Popová ikona Zara Larsson poprvé v Praze jako headliner! Se svým tour Venus zavítá do Fora Karlín na začátku března.

Zara Larsson nasbírala miliardy streamů, získala řadu multiplatinových certifikátů a přitáhla si stálou celosvětovou fanouškovskou základnu. V roce 2016 se prosadila na globální scéně jako skladatelka s energickým hlasem a živelná hudební síla.
Její platinová deska So Good z roku 2017 se stala fenoménem a stala se "druhým nejstreamovanějším debutem ženské umělkyně na Spotify v historii". Mezitím se neustále prosazovala u posluchačů prostřednictvím trojnásobně platinové skladby Never Forget You s MNEK a platinových hitů Lush Life, Ain't My Fault a Symphony s CleanBandit. Nyní je celosvětově uznávanou superhvězdou, která posbírala zejména ocenění Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids' Choice Awards a MTV EMAs. V roce 2021 vydala album Poster Girl s nejvýraznějšími skladbami "Ruin My Life", "Wow" a "Talk About Love" [feat. Young Thug].
Spolupracovala s umělci jako David Guetta, Kygo, Tyga, Ty Dolla $ign a Sabrina Carpenter, vystoupila například na koncertu Nobelovy ceny míru a virtuálně v Robloxu, a zároveň se pyšní titulem "drzá feministka od vedle" od Teen Vogue. Během roku 2022 se spojila s Alessem v písni "Words", která zaznamenala stovky milionů streamů.
Drzý single "Can't Tame Her" startuje její další éru. Třpytivé disco rytmy doplňuje poselstvím, které má dodat sílu a jak sama zpívá "ji nezkrotíš". Zara tak dává přesně najevo, kým je a kolik nás toho od ní ještě čeká. Dodává k tomu: "Moje osobnost je důležitou součástí mé tvorby a nechávám ji plně projevit se. Vždycky jsem byla taková showgirl - miluju třpyt, lesk, nadýchanost a světla. Ale je také na čase, abyste mě poznali."

---

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP. Jiné slevy: NE

---

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ZARA LARSSON
picture ZARA LARSSON
Top