YES (UK)

YES (UK)

Datum: 22. května 2022
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha

Vstupenky

Neděle
22
kvě. 2022
20:00
YES (UK)
PŘESUN Z 5.5.20,24.4.21, NOVĚ 22.5.2022 od 20:00

Informace o akci

Turné legendární rockové kapely YES „The Album Series Tour“ se odkládá na květen 2022!

Všem je vám to asi už jasné, ale nyní tedy oficiálně potvrzujeme přesun Evropského turné legendárních rockerů YES „The Album Series Tour 2021“! Plánovaná pražská zastávka tohoto turné se měla uskutečnit již příští měsíc, 24.4., alekvůli pandemii Coronaviru, nemožnosti volně cestoval a v neposlední řadě i kvůli obavám o bezpečnost fanoušků, se toto turné odkládá na rok 2022!

Nový termín koncertu pro PRAHU, Forum Karlín, je stanoven na 22. 5. 2022!

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na tento nový termín!

Geoff Downes říká: „Opravdu se těšíme, až se vrátíme na pódia a vystoupíme pro naše fanoušky. Relayer bude speciální.“

Kultura a koncerty stále bloudí v tom dlouhém a zdánlivě nekonečném temném tunelu. Ale každý tunel má svůj konec a světýlko, které s nadějí vyhlížíme už musí být blízko! Milí fanoušci, vydržte, zůstávejte v bezpečí, ať jste zdraví a jedinečnou show kapely YES si užijete naplno v příštím roce!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture YES (UK)

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top