Detail info
Close

Vlasta Redl & kapela

Vlasta Redl & kapela

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vlasta Redl & kapela
Vlasta Redl je jedním z našich nejvýraznějších folkových zpěváků, textař, skladatel, spisovatel, producent a multiinstrumentalista, který ve své tvorbě dokáže osobitě skloubit rock, folk a lidovou hudbu. Jeho hudební tvorba je žánrově nevyhraněná a proto těžko definovatelná, snadno rozpoznatelný je ale jeho osobitý autorsko-aranžerský rukopis, který často kombinuje tradiční melodické a harmonické linie moravského a slovenského folklóru s progresivními prvky současných hudebních směrů (rock, r&b, jazz, funky, blues).
V Blansku vystoupí se svojí kapelou, ve které hrají, zpívají, tančí a mnoho jiných věcí pro pobavení publika (a sami sebe) provádějí ti nejvybranější páni muzikanti. Sestava pro blanenský koncert: Karel Macálka- klávesy, Matěj Morávek - kytara, Petr Ptáček - bicí, Ruda Březina - saxofon, Tomáš Koudelka - basa.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P (zvolte v nákupním košíku), nevztahuje se na zlevněné vstupenky pro vozíčkáře / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře ANO, pro ostatní ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top