Detail info
Close

Víš přece, že neslyším, když teče voda

Víš přece, že neslyším, když teče voda

Datum: 17. dubna 2024
Místo: Divadlo U Hasičů
Adresa: Římská 2135/45, Praha 2-Vinohrady

Vstupenky

středa
17
dub. 2024
19:00
Víš přece, že neslyším, když teče voda

Informace o akci

VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA

Autor:
Robert Andrerson
Režie: Pavel Háša
Délka: 135 min.
Účinkují: Petr Nárožný, Václav Vydra, Naďa Konvalinková, Květa Fialová, Libuše Švormová, Dana Morávková, Eva Janoušková, Jiří Ptáčník

Tři příběhy (Poznání šokem, Stopy holubic, Já jsem Herbert), které nám autor líčí, jsou velice směšné, ale velice lidské. V jistých obměnách mohou potkat každého z nás.

O čem pojednávají jednotlivé příběhy?

V prvním - Poznání šokem - řeší ředitel divadla (Petr Nárožný) s avantgardním autorem (Jiří Ptáčník) v době vzniku hry (1967) choulostivý záměr uvést na scénu nahatého chlapa. Ředitel chce dokázat, že nenajdou herce, který by si takovou roli chtěl zahrát, ale připlete se do toho ke všemu odhodlaný šmírák a aby dostal šanci, je ochoten udělat cokoli (Václav Vydra).

Ve druhém - Stopy holubic - řeší unavený manželský pár (Jana Brejchová a Jiří Ptáčník) s prodavačem nábytku (Václav Vydra) problém odděleného lože, dokud se k tomu nenachomýtne mladá samička (Dana Morávková), která zatím touží po loži společném.

Poslední - Já jsem Herbert - je divácky vděčným zážitkem: dialog věkem již popleteného páru, zapomínajícího nejenom co řekli před okamžikem, ale přimíchávajícího do rozhovoru jména a milenecké historky, které prožili s někým jiným. Publikum získávají bezprostředností okouzlující Květa Fialová a explukovnicky zdravě natvrdlý Petr Nárožný.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top