Detail info
Close

Vilém Veverka - NO LIMITS

Vilém Veverka - NO LIMITS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vilém Veverka - NO LIMITS
Účinkují
Vilém Veverka
Pavel Šporcl, Michal Pavlíček
Ultimate W Band


Vilém Veverka, světově proslulý interpret, se stále častěji a odvážněji pouští také do jiných žánrů. Tentokrát připravil jedinečnou instrumentální performanci - koncert, na kterém se svou kapelou "Ultimate W Band", za asistence kamer České televize, zároveň představí svou nejnovější desku (Next Horizon, Supraphon).
Unikátnost koncertu podtrhuje i účast hvězdných kolegů české scény, Pavla Šporcla a Michala Pavlíčka.

Sám Vilém Veverka o koncertu říká: "Je to příběh čisté interpretační radosti, který děláme právě proto, abychom posluchačům - ale i sami sobě - nadělili cosi, co by na klasické bázi nebylo představitelné..."

Kromě autorské hudby Michala Pavlíčka, Miroslava Žbirky či Martina Hyblera zazní skladby takových velikánů jakými byli Ennio Morricone, Astor Piazzolla, Marián Varga nebo Johann Sebastian Bach.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Sleva 10%:
pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte on-line v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO (bez další slevy), pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Vracení vstupného z důvodu přesunutého termínu již bylo ukončeno (31.08.2021).
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, uskutečněním koncertu v novém termínu platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!

Team Ticketportal.cz

Aktuální protiepidemická opatření: https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top