Detail info
Close

Vánoční koncert plný hvězd

Vánoční koncert plný hvězd

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Přijďte nasát vánoční atmosféru a vyslechnout legendární písně československé hudební scény.
Těšit se můžete na vždy elegantního a šarmantního muže, saxofonistu, hudebního skladatele, klarinetistu a dirigenta, muže který poslední dobou plní titulní stránky bulvárních časopisů, jedinečného ,,Felixe,, Antonína Slováčka. Také na stříbrnou slavici, ženu která sdílela pódium i s Tinou Turner, svého času nejprodávanější zpěvačka Česka, která po 25 letech chystá velké celorepublikové turné; Ilona Csáková. Vystoupí také česká legenda pop music a žena která v devadesátých letech pravidelně atakovala pozice v anketě Zlatý Slavík. Nazpívala přes 13 alb a hrála v nespočtu muzikálů; Bára Basiková. Přijde také stále mlád a nestárnoucí legenda, producent, tanečník a herec, muž kterého písně znají všechny věkové generace; Petr Kotvald.
Na pódiu dále vystoupí finalistka soutěže Česko Slovenská Superstar, Objev roku ankety Český Slavík Mattoni. Zpěvačka a tanečnice, která má na svém kontě v necelých 30 letech již 5 alb a vždy usmívající se Markéta Konvičková. Neustále pozitivně naladěný, Ital žijící v Česku, muž s velkým srdcem a hlasem, na pódiu suverénní a nefalšovaný showman, bavič publika, člen bývalé skupiny ,,Damichi,, pán Davide Mattioli.
S písní ,,Never Enough,, z filmu The Greatest Showmen (Největší Showman) vystoupí muzikálová herečka a opěrní pěvkyně Tereza Mátlová.
Prostory haly dále vyplní úžasný hlas naprosto excelentního operního pěvce, profesora katedry zpěvu, basista Zdeněk Plech. Přijde také mladá vycházející hvězda české pop music; Matěj Plšek.  Objeví se i Klaudie Kožnárková. 
Na akordeon zahraje evropská špička, Slovák Vojtěch Szabó.
Nabitým programem Vás provede diskžokej, autor snad nejslavnějšího českého pokřiku a v neposlední řadě moderátor pan Petr Sálava.
Těšit se můžete na sólové vystoupení, duety a taky na velké překvapení večera.

VIP box: součástí ceny vstupenky je i catering v průběhu celého večera

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZRUŠENO: VÁNOČNÍ KONCERT PLNÝ HVĚZD, 15.12.2023, OLOMOUC

ZRUŠENO:

Akce VÁNOČNÍ KONCERT PLNÝ HVĚZD se v plánovaném termínu 15.12.2023 od 19:00 a v místě Sportovní hala UP, Olomouc neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.

 

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce:

-vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto):

a/ vyzvednutí na prodejním místě- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu eTicket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta):

-oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu:

-fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top