Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU!

V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU!

Datum: 21. listopadu 2023
Místo: Divadlo GONG
Adresa: Sokolovská 191, Praha

Petr Nárožný v hlavní roli situační komedie o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ....

Vstupenky

úterý
21
lis. 2023
19:00
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU!
Divadlo GONG

Praha

Informace o akci

V Paříži bych tě nečekala, tatínku

 Pařížská dobrodružství sympatického venkovana

Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži.

Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery, a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.

Komedie Jeana Barbiera (originální název „Ma fille travaille a Paris“) nabízí dvě hodiny emocí a smíchu. V současné době nejznámější autor konverzačních komedií ve Francii je pokračovatelem tradice bulvárního divadla ve stylu Feydeau.

Na úpravě české verze se podílel Petr Nárožný.

 

Hrají: Petr Nárožný, Jan Šťastný / Jan Čenský, Týna Průchová / Jana Malá, Simona Postlerová / Miroslava Pleštilová, Barbora Šťastná Petrová / Malvína Pachlová, Jarmila Švehlová, František Skopal / Martin Sochor


Autor: Jean Barbier
Režie: Jan Novák
Produkce: Jana Hanzlíčková, Agentura Harlekýn


Délka:
 120 min. (včetně 20 min. přestávky)

Premiéra: 9.6.2014

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top