VOAYER GALLERY

VOAYER GALLERY

Datum:
Místo:

Vstupenky

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Informace o akci

OTEVŘENÍ VOAYER GALLERY!
PRVNÍ GALERIE NA SVĚTĚ SE STÁLOU EXPOZICÍ SKUTEČNÝCH NAHÝCH LIDÍ!
Po čtyřech Výstavách skutečných nahých žen ve dvou zemích a Výstavě skutečných nahých mužů, které navštívily tisíce nadšených návštěvníků, se jejich autor rozhodl otevřít galerii se stálou expozicí.

"Pět výstav skutečných nahých lidí Voayer. Výjimečné zážitky. Tisíce návštěvníků. Jen 90 hodin celkového výstavního času. Velmi málo pro tak silný a krásný prožitek.
Dost důvodů na to, abych se rozhodl, že v roce 2019 otevřu první galerii na světě, ve které bude možnost každý den vidět výstavu skutečných nahých lidí - VOAYER GALLERY…"

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
|18+| Vstup pouze pro osoby, které dovršily 18 let věku / prohlídka trvá 1,5 hodiny po dobu uvedenou na vstupence / slevy NE / bezbariérový přístup ANO (výtah)

-TH-

Galerie

picture VOAYER GALLERY
picture VOAYER GALLERY
picture VOAYER GALLERY
picture VOAYER GALLERY
picture VOAYER GALLERY
picture VOAYER GALLERY
picture VOAYER GALLERY
picture VOAYER GALLERY
picture VOAYER GALLERY

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: VOAYER GALLERY 8.6. + 9.6.2019

ZMĚNA: 

Z technických důvodů dochází ke zrušení výstavy VOAYER GALLERY ve dnech 8.6. a 9.6.2019. Zakoupené vstupenky lze využít na jakýkoli pozdější termín, nejpozději však do 30.6.2019.

 

V případě nevyhovujících termínů je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 30.6.2019.

 

Vstupné se vrací:


1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top