Detail info
Close

VARIETÉ KRHUT

VARIETÉ KRHUT

Datum: 27. května - 5. srpna 2024
Místo: Praha

Vstupenky

pondělí
27
kvě. 2024
19:00
VARIETÉ KRHUT
pondělí
5
srp. 2024
20:00
VARIETÉ KRHUT
LETNÍ SCÉNA HARFA 2024 - POPRVÉ V HARFĚ

Informace o akci

VARIETÉ KRHUT

ONE MAN SHOW JIŘÍHO KRHUTA

 

Varieté Krhut je původní autorská show muzikanta, textaře a baviče Jiřího Krhuta, jehož domovskou scénou se stal Klub Heligonka, kde se svým repertoárem vystupoval v Kabaretu Bo.


Krhutovo sólové varieté je mozaika stand-upů, skečů a scénických písniček inspirovaných svérázným životem nejen z Ostravy a okolí. Představení vás vtáhne do bizarních situací z prostředí jako jsou např. zastavárny, veksláci, tržnice, fitcentra, pracovní úřady, pofidérní prodejní akce, ostravská Stodolní ulice, ajťáci a jiné.
Varieté Krhut je výběr toho nejlepšího z obou pořadů Varieté 1 a 2.

Jiří Krhut
je muzikant, skladatel, textař a bavič. Jeho domovskou scénou se stal Klub Heligonka, kde se v roce 2016 se svými písničkami a scénkami poprvé objevil v ostravském Kabaretu Bo. V současné době má v Heligonce vlastní pořad s názvem Varieté Krhut a U Krhuta. Na svých představeních vtahuje diváka do svých vtipných skečů, scének, básniček, anekdot a scénických písniček.


Jako skladatel se autorsky zapsal také do tvorby známých českých interpretů, jako jsou např. Ewa Farna, František Segrado, Vojtěch Dyk, Karel Šíp, Lenka Nová, Jiří Korn, Mirai Navrátil, nebo také česká legenda Marie Rottrová. Na konci roku 2019 vydal Jiří Krhut svou sólovou desku s názvem Čapkárna, album vtipných a veselých písniček z jeho kabaretních i varietních představení.


V létě 2020 se dal dohromady s hercem Štěpánem Kozubem a natočili spolu album s názvem Prásknu bičem, které si rychle získalo pozornost napříč generacemi. Krhut taktéž otextoval původní autorský muzikál “Harpagon je lakomec?” Národního divadla moravskoslezského a napsal hudbu a texty pro Divadlo na Vinohradech k divadelní komedii Provaz o jednom konci.

 

Hrají: Jiří Krhut

Autor: Jiří Krhut, Režie: Jiří Krhut

Žánr: zábavný pořad, Délka: 90 min.

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture VARIETÉ KRHUT
picture VARIETÉ KRHUT
picture VARIETÉ KRHUT
picture VARIETÉ KRHUT
picture VARIETÉ KRHUT

Na mapě

google maps
Top